Jednodveřová lednice Gorenje R391PW4

Lednice Gorenje R391PW4 Lednice Gorenje R391PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do... více informací »
Jednodveřová lednice Gorenje R391PW4
Značka: Gorenje
3 990 Kč
Více informací
Lednice Gorenje R391PW4 Lednice Gorenje R391PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do...

Lednice Gorenje R391PW4 Lednice Gorenje R391PW4 se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie F, která vám ušetří vaše finance a životní prostředí. Její celkový objem je 102 l, což poskytuje dostatečné místo pro uskladnění potravin. Maximální hlučnost chladničky dosahuje 39 dB, které vás nebudou nijak vyrušovat. Vnitřní prostory Vnitřní vybavení se skládá ze 2 skleněných polohovatelných polic, 3 poliček ve dveřích chladničky a zásuvky vhodné pro uchovávání ovoce a zeleniny. Nespornou výhodou je možnost volby otevírání dveří na pravou či levou stranu podle vaší potřeby či preferencí. Lednice je vybavena LED osvětlením, díky kterému se budete v lednici lépe orientovat a během chvíle naleznete hledané potraviny.Velmi oblíbený produkt Jednodveřová lednice Gorenje R391PW4 lze sehnat nyní tady na webu umístěný v rubrice volně stojící! Vyhledejte si zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu! Známý výrobce Gorenje vám může poskytnout prvotřídní výrobky . To ale není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další prověřené kousky od značky Gorenje. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Jednodveřová lednice Gorenje R391PW4 od známého dodavatele Gorenje jednoduše seženete v naší nabídce pořád výhodně. Výhodně za 3 990 Kč.