Jednodveřová lednice Candy COT1S45EW

Jednodveřová chladnička Candy COT1S45EW Hledáte menší ledničku, která by se perfektně hodila do studentského pokoje či na chatu? Pak by vás mohl... více informací »
Jednodveřová lednice Candy COT1S45EW
Značka: Candy
6 201 Kč
Více informací
Jednodveřová chladnička Candy COT1S45EW Hledáte menší ledničku, která by se perfektně hodila do studentského pokoje či na chatu? Pak by vás mohl...

Jednodveřová chladnička Candy COT1S45EW Hledáte menší ledničku, která by se perfektně hodila do studentského pokoje či na chatu? Pak by vás mohl zaujmout model COT1S45EW od společnosti Candy. Celkem 91 litrů objemu je pro vás připraveno ke skladování potravin a nápojů. A i když se jedná především o chladničku, lze využít i 15litrovou mrazicí přihrádku na drobné mražené potraviny. Díky ní můžete mít zmrzlinu kdykoliv po ruce. Integrovaná rukojeť ve dveřích chladničky zachovává čistý minimalistický a elegantní design a jeho praktické provedení umožňuje lehké otevírání. Výměnný závěs dveří a 2 nastavitelné nožičky usnadňují instalaci kdekoli v místnosti a univerzální bílá barva zapadne do každého interiéru. Lednice je praktická, výkonná a také hospodárná, o čemž svědčí její zařazení do energetické třídy E. S maximální hlučností 39 dB nehrozí, že by vám narušovala klid a pohodu v domácnosti. LED osvětlení Vnitřek chladničky je osvětlen jasným a úsporným LED osvětlením. Nejenže ušetří až 90 % energie oproti běžným žárovkám, ale dokonce poskytne 50× lepší viditelnost a jeho životnost je až 30× delší. Mechanické ovládání S ovládacími prvky spotřebiče si nemusíte příliš lámat hlavu. Požadovanou teplotu nastavíte snadno i bez manuálu. Mechanické ovládání ledničky se nachází na vnitřním kontrolním panelu, takže nenarušuje decentní vzhled spotřebiče. Čtyřhvězdičková mraznička Můžete se těšit také na mrazicí přihrádku v horní části, která se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Umožňuje tedy dlouhodobé skladování potravin při teplotě nižší než -18 °C. Mrazák je za 24 hodin schopen zmrazit až 2,6 kg čerstvých potravin. Zásuvka na zeleninu a ovoce Prostorný box ve spodní části lednice poskytne spoustu místa pro skladování ovoce a zeleniny. Nastavitelné nožičky Díky výškově nastavitelným nožkám můžete lednici umístit prakticky kamkoli. Hravě si poradíte s případnou nerovností povrchu. Snadné uchopení Integrované madlo ve dveřích nijak nevyčnívá do prostoru, čímž si chladnička zachovává jednoduché linie. Přesto je její otevírání snadné a bezproblémové. Super Freeze S touto funkcí dosáhnete rychlého zamrazení potravin a zachování jejich nutričního složení. Automatické odmrazování Automatické odmrazování vám ulehčí práci při čištění chladničky. Už se nemusíte více zabývat ručním odstraňováním námrazy!

Vynikající kousek Jednodveřová lednice Candy COT1S45EW s osvědčenou značkou Candy k dostání aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně. Nyní lze objednat jen za 6 201 Kč.