JBL Tune 220TWS, černá

JBL Tune 220TWS Bezdrátová svoboda a trendy styl Užijte si výjimečně čistý zvuk při poslechu vaší oblíbené hudby se skutečně... více informací »
JBL Tune 220TWS
Značka: JBL
2 799 Kč
Více informací
JBL Tune 220TWS Bezdrátová svoboda a trendy styl Užijte si výjimečně čistý zvuk při poslechu vaší oblíbené hudby se skutečně...

JBL Tune 220TWS Bezdrátová svoboda a trendy styl Užijte si výjimečně čistý zvuk při poslechu vaší oblíbené hudby se skutečně bezdrátovými sluchátky JBL Tune 220TWS černá. True Wireless sluchátka vám zajistí skvělé zážitky z poslechu díky vytříbenému zvuku JBL Pure Bass. Jednoduše je bezdrátově připojte k zařízení s Androidem nebo iPhonu a poslouchejte hudbu až 19 hodin s přenosným dobíjecím pouzdrem bez obtěžujících kabelů. Výjimečné zvukové zážitky Nedělejte kompromisy a užijte si výjimečnou kvalitu zvuku i s bezdrátovými sluchátky. 12mm dynamický měnič vybavený technologií JBL Pure Bass vám přinese fantastické zvukové zážitky při poslechu vašich oblíbených playlistů, od nichž se nyní nebudete moci odtrhnout. Osvoboďte se od kabelů Nenechte se svázat kabely. True Wireless sluchátka JBL Tune 220TWS vám nabídnout skutečnou bezdrátovou svobodu. Stačí je bezdrátově spárovat pomocí Bluetooth 5.0 se svým mobilním telefonem Android nebo iPhone a vychutnat si poslech bez obtěžujících kabelů, i když jste v pohybu. Pomocí ovládání na sluchátkách navíc můžete kdykoli přepínat na stereo hands-free hovory nebo si přivolat hlasového asistenta. Design, který dá najevo vaši osobnost Dejte najevo svůj styl. Díky svému kompaktnímu a elegantnímu designu s kovovým vzhledem a hladkým povrchem se sluchátka JBL stanou stylovým doplňkem každého outfitu. Vyberte si svoji barvu a vyrazte do ulic. Zásluhou jejich ergonomického designu je můžete v maximálním pohodlí nosit klidně celý den. Až 19 hodin poslechu hudby? Ano Už žádné starosti s neustálým dobíjením. Sluchátka 220TWS vám zajistí až 3 hodiny nonstop poslechu hudby na jedno nabití a praktické nabíjecí pouzdro, které se snadno vejde do kapsy, jim kdykoli doplní energii na dalších 16 hodin. Stejně jako samotná sluchátka, i nabíjecí pouzdro zaujme stylovým designem inspirovaným říčními kameny s hladkým povrchem a víčkem pro snadný přístup ke sluchátkům.

Kvalitní a oblíbený produkt JBL Tune 220TWS, černá originál od značky JBL jednoduše můžete získat tady a teď právě v akci! Zrovna teď v akci za 2 799 Kč.