JBL Tune 115 BT, oranžová/červená

JBL Tune 115BT Hudba na dosah ruky Vychutnejte si poslech své oblíbené hudby, ať jste kdekoli, s bezdrátovými sluchátky JBL Tune... více informací »
JBL Tune 115 BT
Značka: JBL
1 057 Kč
Více informací
JBL Tune 115BT Hudba na dosah ruky Vychutnejte si poslech své oblíbené hudby, ať jste kdekoli, s bezdrátovými sluchátky JBL Tune...

JBL Tune 115BT Hudba na dosah ruky Vychutnejte si poslech své oblíbené hudby, ať jste kdekoli, s bezdrátovými sluchátky JBL Tune 115BT oranžová/červená. Užijte si vaše playlisty ve skvělé zvukové kvalitě s technologií JBL Pure Bass, komunikujte se světem prostřednictvím hands-free hovorů a přepínejte mezi několika Bluetooth zařízeními díky multibodovému připojení. Přidejte k tomu výdrž až 8 hodin a rychlé nabíjení a dostanete velice kvalitně vybavená bezdrátová sluchátka za fajn cenu. Legendární zvuk JBL Zpříjemněte si volné chvíle poslechem své oblíbené hudby s legendárním zvukem JBL. Zvuk JBL Pure Bass pozvedne vaše zážitky z poslechu na novou úroveň a přinese vám precizně zpracovaný zvuk s hlubokými a výkonnými basy, které vás okamžitě ohromí. Výdrž až 8 hodin a rychlé nabíjení Zabudovaná baterie vám zajistí až 8 hodin poslechu na jedno nabití a v případě potřeby díky rychlému dobíjení doplníte sluchátkům energii pomocí micro USB kabelu už během 2 hodin. Stačí tak 15 minut nabíjení a máte k dispozici energii na 1 hodinu poslechu. Vícebodové Bluetooth připojení Přepínejte jednoduše mezi sledováním videí na tabletu a handsfree hovory na telefonu. Vícebodové připojení vám umožní lehce a plynule přepínat mezi více Bluetooth zařízeními, takže vám nic důležitého neunikne. Snadné ovládání hovorů a hudby zajišťuje 3tlačítkový ovladač s mikrofonem.Tento výjimečný produkt JBL Tune 115 BT, oranžová/červená máte možnost získat také tu umístěný v rubrice audio. Prozkoumejte zcela nové produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka JBL představuje prvotřídní zboží. Přesvědčte se. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce JBL. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt JBL Tune 115 BT, oranžová/červená od známé společnosti JBL můžete pořídit tady nyní za akční cenu! Na našich stránkách za 1 057 Kč.