Internetové rádio PURE Evoke F3, černé

Evoke F3 Evoke F3 je přenosné rádio se zabudovaným internetem s maximálním výkonem 2,4 GHz. Nabízí velmi čistý, kvalitní zvuk.... více informací »
Internetové rádio PURE Evoke F3
Značka: PURE
4 389 Kč
Více informací
Evoke F3 Evoke F3 je přenosné rádio se zabudovaným internetem s maximálním výkonem 2,4 GHz. Nabízí velmi čistý, kvalitní zvuk....

Evoke F3 Evoke F3 je přenosné rádio se zabudovaným internetem s maximálním výkonem 2,4 GHz. Nabízí velmi čistý, kvalitní zvuk. Disponuje FM tunerem a DAB+, se kterým si vychutnáte vaši oblíbenou hudbu kdekoliv. Také si můžete všimnout krásného přehledného displeje. V balení k rádiu dostanete dálkové ovládání pro příjemnější přepínání nebo si můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu bezplatnou aplikaci Pure Select, díky které můžete ovládat rádio ze svého telefonu. Moderní design s LCD displejem Jak jste si mohli všimnout tak design rádia je velmi elegantní a moderní, doplňuje ho velký LCD displej. Displej má plno funkcí, jako například hodiny, nastavení budíku, časovač vypnutí nebo připojení k vašemu Spotify účtu. Perfektní, čistý zvuk Díky 5W RMS výstupu rádio nabízí krásně čistý a kvalitní zvuk. Rádio napájí 12V externí adaptér, který vám zajistí hodiny nerušeného poslechu. Rádio pro všechny Můžete si naladit až přes 25 000 internetových rozhlasových stanic z celého světa plus vaše oblíbené digitální rozhlasové stanice DAB a FM rozhlasové stanice a to vše na jednom kompaktním rádiu. K dispozici také máte 20 předvoleb pro rychlý výběr vašich oblíbených stanic. Propojení s vašimi sluchátky také nebude žádný problém, protože vám Evoke F3 nabídne 3,5mm AUX-IN, díky kterému si užijete krásný nerušený poslech.

Hodně povedený kousek Internetové rádio PURE Evoke F3, černé od dodavatele kvalitních produktů PURE můžete nakoupit aktuálně za super peníze! V akci za cenu 4 389 Kč.