Internetové rádio Lenco DIR-141, hnědé

Internetové rádio Lenco DIR-141 Elegantní rádio Lenco DIR-250BK, jehož hlavní doménou je zejména internetové připojení a řada chytrých funkcí se... více informací »
Internetové rádio Lenco DIR-141
Značka: Lenco
3 799 Kč
Více informací
Internetové rádio Lenco DIR-141 Elegantní rádio Lenco DIR-250BK, jehož hlavní doménou je zejména internetové připojení a řada chytrých funkcí se...

Internetové rádio Lenco DIR-141 Elegantní rádio Lenco DIR-250BK, jehož hlavní doménou je zejména internetové připojení a řada chytrých funkcí se v moderní domácnosti rozhodně neztratí. Postará se o to kromě skvělé výbavy i elegantní design s velkým displejem, který působí krásným a čistým dojmem a který se tak bude skvěle vyjímat v jakékoliv místnosti. Chytré rádio Hlavním rysem digitálního rádia Lenco DIR-250BK je předesílané připojení k internetu. Díky tomu obohatíte svou domácnost o více než 30 000 stanic či 10 000 podcastů z celého světa. Navíc nabízí možnost si oblíbené i méně známe stanice pohodlně uložit do 250 připravených pozic. V případě potřeby však nechybí ani digitální tuner DAB+ nebo staré dobré FM stanice. Snadné ovládání Pro maximálně pohodlné ovládání využijete hned několik možností. Na přední straně se rádio chlubí velkým a krásně čitelným barevným LCD displejem a ovládacím panelem. Velkou výhodou je i přehrávání přes Bluetooth například z mobilního telefonu nebo přes síť se streamovacími službami Spotify, Googla Play Music, Deezer a další.

Unikátní a žádaný kousek Internetové rádio Lenco DIR-141, hnědé od známého výrobce Lenco jde nakoupit u nás teď opravdu levně. Právě teď za cenu 3 799 Kč.