Interiérová siréna na baterie iGET SECURITY DP24

Venkovní siréna Bezdrátová vnitřní siréna iGET SECURITY DP24 napájená z baterií nebo z microUSB portu. Siréna je určena pro... více informací »
Interiérová siréna na baterie
Značka: iGET
677 Kč
Více informací
Venkovní siréna Bezdrátová vnitřní siréna iGET SECURITY DP24 napájená z baterií nebo z microUSB portu. Siréna je určena pro...

Venkovní siréna Bezdrátová vnitřní siréna iGET SECURITY DP24 napájená z baterií nebo z microUSB portu. Siréna je určena pro alarm iGET SECURITY M4. Obsahuje baterie až na 18 měsíců provozu, hlasitost 80 dB, výběr z několika tónů a nastavení hlasitosti. Ochrana proti sabotáži. Vzdálenost umístění od hlavní jednotky až 200 m. Indikace stavu ve kterém se alarm nachází. Při slabé baterii informuje alarm pomocí aplikace/SMS.Levný kousek Interiérová siréna na baterie iGET SECURITY DP24 můžete najít jednoduše tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii domácnost! Připravili jsme ještě jiné produkty z této známé rubriky na pár kliknutí. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další kvalitní zboží od značky iGET. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Interiérová siréna na baterie iGET SECURITY DP24 značky iGET jednoduše získáte ještě dnes skutečně levně! K sehnání zrovna v akci za 677 Kč.