Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 675 All-in-One (28C12A)

Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 675 All-in-One Tiskněte, skenujte i kopírujte rychle a kvalitně s tiskárnami Smart Tank od HP. S vysokou kapacitou... více informací »
Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 675
Značka: HP
6 585 Kč
Více informací
Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 675 All-in-One Tiskněte, skenujte i kopírujte rychle a kvalitně s tiskárnami Smart Tank od HP. S vysokou kapacitou...

Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 675 All-in-One Tiskněte, skenujte i kopírujte rychle a kvalitně s tiskárnami Smart Tank od HP. S vysokou kapacitou doplnitelných nádržek najdou své využití i ve velkoobjemovém tisku. Automatický oboustranný tisk vám zase uspíší tisknutí. Skrze dvoupásmovou Wi-Fi a aplikaci HP Smart ji zase můžete snadno ovládat. Její používání tak bude jednoduché, ale zároveň efektivní. Tisk Kopírování Skenování Dvoupásmové rozhraní Wi-Fi Jednoduché používání Automatický oboustranný tisk Překrásné barvy S koupí HP Smart Tank 675 získáte inkoust, se kterým bez obav vytisknete až 18 000 černobílých stran a 8 000 barevných stran. Můžete tak mít přehršel krásně tmavě sytých textů i úchvatně barevných obrazů. Automatický oboustranný tisk zajistí, že se s ní bude snadno operovat, a proto se skvěle hodí i pro velkoobjemový tisk. Neobsahuje kazety, takže se nemusíte obávat pracného a špinavého doplňování inkoustu. Prostě jen dolijete příslušné nádržky. Snadná konektivita Díky podsvíceným tlačítkům se bude zařízení jednoduše ovládat, případně se lze snadno připojíte přes dvoupásmové rozhraní Wi-Fi. Společně s aplikací HP Smart tak budete mít jistotu, že se zařízení bude velice snadno ovládat. Tiskárna je navíc vyrobena tak, aby byla šetrná k životnímu prostředí. To garantuje certifikát EPEAT Silver a garance, že obsahuje 25 % recyklovaného plastu.

Vysoce kvalitní produkt Inkoustová tiskárna HP Smart Tank 675 All-in-One (28C12A) od výrobce s mnohaletou tradicí HP můžete koupit zde za mimořádně nízkou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 6 585 Kč.