Inkoust Canon GI-490 C, azurová

Kvalitní inkoust pro dokonalý tisk Vytvářejte působivé dokumenty s dlouhou životností a tiskněte fotografie na své tiskárně PIXMA pomocí... více informací »
Inkoust Canon GI-490 C
Značka: Canon
142 Kč
Více informací
Kvalitní inkoust pro dokonalý tisk Vytvářejte působivé dokumenty s dlouhou životností a tiskněte fotografie na své tiskárně PIXMA pomocí...

Kvalitní inkoust pro dokonalý tisk Vytvářejte působivé dokumenty s dlouhou životností a tiskněte fotografie na své tiskárně PIXMA pomocí originálních inkoustů Canon, které budou zcela kompatibilní s vaší tiskárnou. Originální spotřební materiál Originální spotřební materiál Canon je navržen tak, aby vás nikdy nezklamal. Zajišťuje spolehlivost, vysokou kvalitu a poměr ceny k užitné hodnotě, jaké od tiskárny Canon očekáváte. Praktické náplně Díky systému samostatných inkoustových náplní od společnosti Canon je potřeba měnit pouze jednotlivé barvy. Poskytují skvělý tisk s jasnými, přesnými barvami pomocí 4 samostatných inkoustů.

Super kus Inkoust Canon GI-490 C, azurová od spolehlivé značky Canon pohodlně získáte na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní získáte od 142 Kč.