Indukční varná deska Bosch PUE611BB1E, 60 cm

Rychlejší a úspornější Indukční varné desky generují teplo pouze tam, kde je zapotřebí. Na dně hrnce. Co to pro vás znamená?... více informací »
Indukční varná deska Bosch
Značka: Bosch
7 490 Kč
Více informací
Rychlejší a úspornější Indukční varné desky generují teplo pouze tam, kde je zapotřebí. Na dně hrnce. Co to pro vás znamená?...

Rychlejší a úspornější Indukční varné desky generují teplo pouze tam, kde je zapotřebí. Na dně hrnce. Co to pro vás znamená? Větší bezpečnost a více pohodlí. Díky nižší teplotě si nespálíte ruce. Vy ani vaše děti. A nejen to. Indukční varná deska přivede dva litry vody k varu dvakrát rychleji než keramická varná deska, čímž také ušetříte velkou část energie. Vařte ihned Funkce QuickStart detekuje, kam jste umístili nádobu, a automaticky zobrazí odpovídající varnou zónu na ovládacím panelu. Můžete začít ihned a bez zbytečného odkladu zvolit požadovaný stupeň výkonu. Jednoduché ovládání Pomocí ovládacího panelu můžete velmi jednoduše ovládat zvolenou varnou zónu. Stačí si zvolit stupeň výkonu, jaký potřebujete. A díky novým funkcím QuickStart a ReStart je vaření ještě jednodušší. PowerBoost Funkce PowerBoost zvýší výkon varné zóny a dokáže dovést vodu k varu opravdu v krátkém čase. Další funkcí, kterou disponuje varná deska je časovač. Po nastavení času se po jeho uplynutí varná zóna vypne. Nechybí ani dětská pojistka. Elektronická blokace tlačítek ochrání vaše všetečné dítko před případným úrazem a vás před přeprogramováním spotřebiče. Kvalitní a žádaný kousek Indukční varná deska Bosch PUE611BB1E, 60 cm můžete sehnat již dnes tady u nás v sekci indukční desky. Připravili jsme pro vás parádní produkty z naší sekce za nejlepší ceny! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Bosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Bosch má k dispozici velmi kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Hodně povedený výrobek Indukční varná deska Bosch PUE611BB1E, 60 cm od známého předního výrobce Bosch pohodlně pořídíte právě teď u nás ve výprodejové akci. Výhodně za 7 490 Kč.