Hub Trust Halyx, Aluminium 4-Port Mini USB (23786)

Užitečný hub Trust Halyx, Aluminium 4-Port Mini USB Užitečný USB hub od firmy Trust přijde vhod všem, kdo potřebují připojit vícero zařízení k... více informací »
Hub Trust Halyx
Značka: Trust
242 Kč
Více informací
Užitečný hub Trust Halyx, Aluminium 4-Port Mini USB Užitečný USB hub od firmy Trust přijde vhod všem, kdo potřebují připojit vícero zařízení k...

Užitečný hub Trust Halyx, Aluminium 4-Port Mini USB Užitečný USB hub od firmy Trust přijde vhod všem, kdo potřebují připojit vícero zařízení k jednomu počítači či notebooku. Zároveň je malý a skladný, takže jej budete moci vzít skutečně kamkoliv. Čtyři porty a jeden konektor S pomocí tohoto užitečného hubu si rozšíříte jeden stávající USB port o další tři. Budete si tak moci připojit až čtyři zařízení současně. Zároveň jej není třeba nějak složitě nastavovat. Prostě jej připojíte do notebooku, a pak už jej využijete k činnostem, které potřebujete. Vleze se kamkoliv Co taktéž oceníte, je jeho malá velikost. S pouhými 7,3 cm se snadno vleze do každé tašky nebo batohu. Svoje užití tak najde nejen doma, ale i na cestách. Bude prostě vždy po ruce. Pevný hliníkový obal navíc zajistí, že se jen tak nepoškodí.

Akční a ve slevě kus Hub Trust Halyx, Aluminium 4-Port Mini USB (23786) od dodavatele s dobrým jménem Trust jednoduše můžete sehnat v naší online nabídce opravdu výhodně. V akci za 242 Kč.