Hrnec na vodní lázeň Bain-marie de Buyer 343716N, nerez

Hrnec na vodní lázeň "Bain-marie" Francouzská společnost de Buyer je ve světě gastronomie známá nejen u profesionálů, ale i u... více informací »
Hrnec na vodní lázeň Bain-marie
Značka: De Buyer
2 299 Kč
Více informací
Hrnec na vodní lázeň "Bain-marie" Francouzská společnost de Buyer je ve světě gastronomie známá nejen u profesionálů, ale i u...

Hrnec na vodní lázeň „Bain-marie“ Francouzská společnost de Buyer je ve světě gastronomie známá nejen u profesionálů, ale i u jednotlivců, díky své dlouholeté tradici a především díky vysoce kvalitnímu a spolehlivému kuchyňskému náčiní. Kvalitní provedení Hrnec na vodní lázeň „Bain-marie“ je vyroben z kvalitní nerezové oceli a jeho tělo je dvouplášťové, kde mezi plášti je dutá skořepina určená pro naplnění hrnce vodou. Hrnec se perfektně hodí pro rozpouštění čokolády nebo pro zahřívání omáček při nízké teplotě. Dutinu otevřete jednoduše na rukojeti a zalijete vodou až po značku označující maximální množství vody, takže se nemusíte bát, že byste vody do hrnce dali příliš moc nebo naopak málo. Bezpečnost a kompatibilnost Pro vaše maximální bezpečí je hrnec opatřen ventilem, který zabraňuje zvýšení tlaku a nedojte tak k jeho přehřátí. Hrnec na vodní lázeň je určen pro všechny typy varných desek a to včetně indukce. Nejprodávanější kousek máte možnost pořídit přímo tu na webu ve známé sekci hrnce. Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za internetové ceny.

Akční a ve slevě produkt Hrnec na vodní lázeň Bain-marie de Buyer 343716N, nerez od našeho výrobce De Buyer je k sehnání na našich stránkách ve výhodné akci! Cena od 2 299 Kč.