Holicí strojek Remington F6 Style Series Aqua F6000

Holicí strojek Remington F6000 Potřebují vaše vousy nový sestřih? Plnovousy se sice vrací do módy, přesto je dobré dát jim nějakou fazonu. Pokud... více informací »
Holicí strojek Remington F6 Style Series
Značka: Remington
2 159 Kč
Více informací
Holicí strojek Remington F6000 Potřebují vaše vousy nový sestřih? Plnovousy se sice vrací do módy, přesto je dobré dát jim nějakou fazonu. Pokud...

Holicí strojek Remington F6000 Potřebují vaše vousy nový sestřih? Plnovousy se sice vrací do módy, přesto je dobré dát jim nějakou fazonu. Pokud váš strojek dosloužil nebo hledáte TEN svůj první, vyzkoušejte Remington, kvalitu prověřenou časem. Planžetový strojek Pokud jste se o holicí strojky dosud nezajímali, pak vězte, že máte před sebou strojek planžetový. Ten funguje na principu kmitajícíh nožů krytých pod tzv. planžetami. Jejich pyšní majitelé vám budou tvrdit, že je rozhodně lepší a přesnější než strojek frézkový. Majitelé frézkových strojů mají pochopitelně názor opačný. Volba mezi nimi je čistě věcí vkusu a toho, jak si zvyknete se holit. Přesný sestřih Strojek má duální výkyvnou hlavici, kterou můžete zamknout v určité poloze. Díky tomu budete mít nad holením opravdovou kontrolu a strojek přesně vymodeluje kontury vaší tváře. Navíc díky technologii Controlcut s mokrořebenem oholí strojek i slehlé vousy. Jestliže naopak zatoužíte po trochu divočejším vzhledu, můžete využít funkci strniště. Pro finální úpravu jistě využijete i výklopný zastřihovač, který dodá vousům styl. Pro mokré i suché holení Rádi se holíte ve sprše a dlouho jste kvůli tomu zůstávali u jednorázových holítek? S tímto strojkem se svého zvyku nemusíte vzdávat. Je totiž stoprocentně voděodolný. Vyznavače dlouhých sprch také potěší, že na jedno nabití vydrží až hodinu. Použít ho můžete i v podpaží nebo kdekoliv, kde je pro vás ochlupení nežádoucí. Použít ho můžete i se svou oblíbenou holicí pěnou. Snadno se omývá.

Tento kvalitní výrobek Holicí strojek Remington F6 Style Series Aqua F6000 od skvělé značky Remington pohodlně seženete u nás nyní za výhodné peníze! Ceny od 2 159 Kč.