Herní židle Canyon Fobos (CND-SGCH3)

Kovový rám Díky kovovému 1,5mm rámu je židle perfektně stabilní a v každé situaci vás podrží. Jeho tvar je velmi elegantní a... více informací »
Herní židle Canyon Fobos
Značka: Canyon
4 274 Kč
Více informací
Kovový rám Díky kovovému 1,5mm rámu je židle perfektně stabilní a v každé situaci vás podrží. Jeho tvar je velmi elegantní a...

Kovový rám Díky kovovému 1,5mm rámu je židle perfektně stabilní a v každé situaci vás podrží. Jeho tvar je velmi elegantní a dodává židli úchvatný estetický vzhled. Pevná a stabilní základna Pětihvězdičková nylonová základna vám zajistí stabilní a pohodlné sezení. Velká 60mm kola jsou velmi tichá a volně se pohybují po jakémkoliv povrchu bez sebemenších záseků. Díky tomu se židle stává velmi podpůrnou a poskytuje pohodlné pohyby při sezení. Nastavení výšky Židle disponuje plynovým výtahem 4. třídy, díky kterému si můžete nastavit libovolnou výšku a vybrat si tu polohu, která vám nejvíce vyhovuje. Canyon používá plynové výtahy nejnovější generace, které jsou pečlivě testovány a následně se vybírají pouze ty nejlepší. Vysoce kvalitní materiál Židle je potažena vysoce kvalitní ekologickou kůží, která je velmi odolná a snadno se čistí. Samotná výplň židle je z husté pěny, které vám zaručí maximální pohodlí a pomůže vám udržet svaly v klidu. Bederní podpora Skvělou věcí je také bederní polštář, který k židli dostanete. Díky němu si můžete vytvořit neuvěřitelné pohodlí pro spodní část vašich zad. Nastavitelné područky Loketní opěrky si můžete nastavit svisle (nahoru, dolů) podle vašich potřeb. Díky tomu budete sedět pevně a budou vaší oporou v jakékoliv hře po celé hodiny. Sklon opěradla Udělejte si pohodlí po tvrdých bitvách. Nakloňte opěradlo pod úhlem 90-150° a uvolněte si vaše záda, abyste mohli podávat stále skvělé výsledky jak doposud.

Tento výjimečný výrobek Herní židle Canyon Fobos (CND-SGCH3) od společnosti se zárukou kvality Canyon jednoduše můžete sehnat právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 4 274 Kč.