Herní židle Canyon Argama (CND-SGCH4AO)

Kovový rám Díky kovovému 1,5mm rámu je židle perfektně stabilní a v každé situaci vás podrží. Jeho tvar je velmi elegantní a... více informací »
Herní židle Canyon Argama
Značka: Canyon
4 749 Kč
Více informací
Kovový rám Díky kovovému 1,5mm rámu je židle perfektně stabilní a v každé situaci vás podrží. Jeho tvar je velmi elegantní a...

Kovový rám Díky kovovému 1,5mm rámu je židle perfektně stabilní a v každé situaci vás podrží. Jeho tvar je velmi elegantní a dodává židli úchvatný estetický vzhled. Pevná a stabilní základna Pětihvězdičková nylonová základna vám zajistí stabilní a pohodlné sezení. Velká 60mm kola jsou velmi tichá a volně se pohybují po jakémkoliv povrchu bez sebemenších záseků. Díky tomu se židle stává velmi podpůrnou a poskytuje pohodlné pohyby při sezení. Nastavení výšky Židle disponuje plynovým výtahem 4. třídy, díky kterému si můžete nastavit libovolnou výšku a vybrat si tu polohu, která vám nejvíce vyhovuje. Canyon používá plynové výtahy nejnovější generace, které jsou pečlivě testovány a následně se vybírají pouze ty nejlepší. Vysoce kvalitní materiál Židle je potažena vysoce kvalitní ekologickou kůží, která je velmi odolná a snadno se čistí. Samotná výplň židle je z husté pěny, které vám zaručí maximální pohodlí a pomůže vám udržet svaly v klidu. Bederní podpora Skvělou věcí je také bederní polštář, který k židli dostanete. Díky němu si můžete vytvořit neuvěřitelné pohodlí pro spodní část vašich zad. Nastavitelné područky Loketní opěrky lze posouvat svisle (nahoru, dolů), dopředu, dozadu a dokonce i o 15° dovnitř a ven. Díky tomu budete sedět pevně a budou vaší oporou v jakékoliv hře po celé hodiny. Sklon opěradla Udělejte si pohodlí po tvrdých bitvách. Nakloňte opěradlo pod úhlem 90-165° a uvolněte si vaše záda, abyste mohli podávat stále skvělé výsledky jak doposud.

Tento unikátní výrobek Herní židle Canyon Argama (CND-SGCH4AO) s osvědčenou značkou Canyon seženete online za skvělou cenu. Nyní můžete mít za 4 749 Kč.