Herní sluchátka Trust GXT 404B Rana (23309)

Herní headset Trust GXT 404B Rana Ponořte se naplno do hraní konzolových her se špičkovým zvukem díky hernímu headsetu Trust GXT... více informací »
Herní sluchátka Trust GXT
Značka: Trust
727 Kč
Více informací
Herní headset Trust GXT 404B Rana Ponořte se naplno do hraní konzolových her se špičkovým zvukem díky hernímu headsetu Trust GXT...

Herní headset Trust GXT 404B Rana Ponořte se naplno do hraní konzolových her se špičkovým zvukem díky hernímu headsetu Trust GXT 404B Rana, určenému pro konzole PS4. Výkonné 40mm reproduktory vám poskytnou silný a křišťálově čistý zvuk, který pozvedne vaše zážitky z hraní konzolových her na novou úroveň. Komfortní provedení Sluchátka Trust GXT 404B Rana vám zajistí maximální komfort i po hodinách hraní. Pohodlné náušníky i díky nastavitelnému hlavovému pásu skvěle padnou na uši a netlačí ani po hodinách používání. Pomocí sklopného mikrofonu navíc můžete komunikovat s vašimi online herními spoluhráči, se kterými si nyní budete rozumět každé slovo. Praktický dálkový ovladač Snadný přístup k ovládání hlasitosti a možnosti ztlumení mikrofonu poskytuje dálkový ovladač, umístěný přímo na kabelu sluchátek, díky kterému můžete zůstat plně zaměřeni na svoji hru. Díky neuvěřitelně snadné instalaci zvládne připojení sluchátek každý. Stačí zapojit do konzole PS4 a můžete se pustit do hry.

Vysoce kvalitní produkt Herní sluchátka Trust GXT 404B Rana (23309) od známé kvalitní značky Trust jednoduše můžete získat zde teď právě za výhodnou cenu! Nabídky od 727 Kč.