Herní sluchátka Connect IT Neo (CHP-3590-BK)

Herní headset Connect IT NEO, s mikrofonem, černá Herní sluchátka Connect IT NEO jsou skvělým parťákem při každém herním... více informací »
Herní sluchátka Connect IT Neo
Značka: Connect IT
678 Kč
Více informací
Herní headset Connect IT NEO, s mikrofonem, černá Herní sluchátka Connect IT NEO jsou skvělým parťákem při každém herním...

Herní headset Connect IT NEO, s mikrofonem, černá Herní sluchátka Connect IT NEO jsou skvělým parťákem při každém herním dobrodružství, které s nimi prožijete. Jedná se o sluchátka se špičkovými parametry a všesměrovým mikrofonem s čistým zvukem, který vás zcela pohltí do víru hry. Budete schopni lépe reagovat na zvukové podměty a rychleji vyhodnocovat nebezpečí, která na vás číhají. Dokonalý zvuk O perfektní reprodukci zvukové stopy se starají extra velké výkonné 50 mm dynamické zvukové měniče, které přinášejí celý rozsah, a to jak čisté vysoké tóny, tak silné hluboké basy. Už nikdy neprošvihnete, co se děje ve vašem okolí. Dlouhodobé pohodlí Sluchátka jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které napomáhají ke komfortnímu nošení. Navíc se vyznačují speciální ergonomií a sílou přítlaku, která snižuje únavu i při dlouhodobém používání. Over ear konstrukce zajišťuje obepnutí náušníků kolem celého ucha i z vnější strany a je vyrobena z PU kůže. Světelné efekty RGB světelné efekty, které vám vyrazí dech. Vyberte si breathing efekt a pozorujte, jak se barvy plynule mění a vytvářejí oku lahodící show. Samozřejmě je však možné vypnout veškeré podsvícení a zanechat sluchátka zcela bez barvy. Konektivita K dalšímu zařízení budou sluchátka propojena pomocí 3,5 mm jacku a USB-A 2.0 (pro podsvícení). Délka kabelu je 2,1 metru.

Výjimečný a žádaný produkt Herní sluchátka Connect IT Neo (CHP-3590-BK) od spolehlivé značky Connect IT jde pořídit aktuálně na webu za nejnižší cenu! Zrovna nyní za cenu 678 Kč.