Herní myš Genesis Xenon 770 (NMG-1473)

Hybridní herní myš Hybridní herní myš Genesis Xenon 770 umožňuje přizpůsobit myš do her MMO, RTS i FPS. Obsahuje totiž 4... více informací »
Herní myš Genesis Xenon 770
Značka: Genesis
799 Kč
Více informací
Hybridní herní myš Hybridní herní myš Genesis Xenon 770 umožňuje přizpůsobit myš do her MMO, RTS i FPS. Obsahuje totiž 4...

Hybridní herní myš Hybridní herní myš Genesis Xenon 770 umožňuje přizpůsobit myš do her MMO, RTS i FPS. Obsahuje totiž 4 odnímatelné boční panely, které díky silných magnetů umožňují velmi rychlou změnu herního stylu i přizpůsobení tvaru pravé části myši do vlastních preferencí. Díky tomuto řešení získá uživatel 2 druhy myší v jedné, díky čemuž uživatel šetří peníze a čas. Spolehlivý herní společník Při hraní her jsou jedny z nejdůležitějších vlastností rychlost a přesnost. Abyste mohli obě vlastnosti skloubit, nabízí myš Genesis Xenon 770 šest úrovní rychlosti s maximální hodnotou 10200 DPI. Můžete si tak v okamžiku měnit, zda potřebujete přesně zaměřovat či se rychle otočit. Bleskové ovládání Ke změně DPI slouží samostatné tlačítka umístěné pod scrollovacím kolečkem. Těmi můžete DPI přidávat nebo ubírat. K dispozici obsahuje 14 programovatelných tlačítek v režimu MMO/RTS a 8 tlačítek v režimu FPS s možností přiřazení libovolných funkcí a maker pomocí pokročilého softwaru. Stylové podsvícení Každá herní myš musí kromě skvělých parametrů vynikat i stylovým designem. Genesis Xenon 770 toho docílil zejména působivým černým provedením s RGB podsvícením. Díky pokročilému softwaru můžete vybírat z palety barev pro podsvícení. Tento kvalitní a levný kousek Herní myš Genesis Xenon 770 (NMG-1473) jde koupit zrovna tu na webu v oblíbené sekci notebooky! Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této známé sekce za výhodnou cenu! To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce Genesis. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Herní myš Genesis Xenon 770 (NMG-1473) s pečetí kvality od značky Genesis pohodlně seženete na našich stránkách teď za výhodné peníze. Aktuálně za 799 Kč.