Herní klávesnice Defender Stainless Steel (GK-150DL)

Herní klávesnice Defender Stainless Steel Jak už její název napovídá, nabídne herní klávesnice Defender Stainless Steel GK-150DL... více informací »
Herní klávesnice Defender Stainless
Značka: Defender
391 Kč
Více informací
Herní klávesnice Defender Stainless Steel Jak už její název napovídá, nabídne herní klávesnice Defender Stainless Steel GK-150DL...

Herní klávesnice Defender Stainless Steel Jak už její název napovídá, nabídne herní klávesnice Defender Stainless Steel GK-150DL nadměrně pevné a odolné kovové pouzdro, díky kterému vydrží i ty nejintenzivnější herní chvíle a pomůže vám k maximální efektivitě při práci i hraní her. Stylové RGB podsvícení, 104 kláves s funkcí Anti-ghosting až pro 19 kláves, blokování kláves Windows nebo přepnutí funkcí šipek na klávesy WASD. To je jen výčet funkcí, které vám přinese klávesnice Stainless Steel. Barevné RGB podsvícení Užijte si ničím nerušené herní chvíle i práci. Klávesnice je díky svému membránovému provedení neuvěřitelně tichá, díky čemuž vás nebude obtěžovat při nočních herních maratonech, ani při psaní školního testu. Vedle toho disponuje barevným RGB podsvícením s možností nastavení až 9 různých efektů, takže se vám nestane, že i v té největší tmě omylem stisknete jinou klávesu. Funkce pro vášnivé hráče Herní klávesnice Defender Stainless Steel disponuje množstvím funkcí, které nesmí chybět žádnému hráči her. Vedle svého odolného kovového provedení, které vydrží i náročné používání, zaujme funkcí Anti-ghosting až pro 19 kláves, blokováním klávesy Windows nebo možností záměny funkce šipek za klávesy WASD. K připojení využijete opletený kabel s pozlaceným USB konektorem a potěší také držák na váš mobilní telefon.

Nejprodávanější kus Herní klávesnice Defender Stainless Steel (GK-150DL) od známého předního výrobce Defender snadno seženete v aktuální nabídce za výborné peníze. Akční cena 391 Kč.