Headset CANYON HSC-1, lehký, 3,5 mm jack TRRS, černá (CNSCHSC1B)

Kvalitní zvuk Vychutnejte si čistý a ničím nerušený poslech hudby, akčních scén nebo historek svých kamarádů. Díky sluchátkům Canyon budete... více informací »
Headset CANYON HSC-1
Značka: Canyon
193 Kč
Více informací
Kvalitní zvuk Vychutnejte si čistý a ničím nerušený poslech hudby, akčních scén nebo historek svých kamarádů. Díky sluchátkům Canyon budete...

Kvalitní zvuk Vychutnejte si čistý a ničím nerušený poslech hudby, akčních scén nebo historek svých kamarádů. Díky sluchátkům Canyon budete obklopeni skvěle prokresleným zvukem za všech okolností. Hladká komunikace Komunikujte na plné obrátky. Díky integrovanému mikrofonu a 3,5mm konektoru, se kterým se připojíte nejen k PC, ale i tabletům a smartphonům, zvládnete vést hovor kdykoliv si zamanete. Pohodlí na prvním místě Určitě oceníte měkké náušníky z kůže, od kterých se neodtrhnete. Dokonale se vám přizpůsobí a nebude vás po dlouhém nošení bolet hlava ani uši.

Tento velmi žádaný výrobek Headset CANYON HSC-1, lehký, 3,5 mm jack TRRS, černá (CNSCHSC1B) od našeho předního výrobce Canyon jednoduše můžete najít zde teď extra se slevou. Nyní pořídíte za super cenu 193 Kč.