Gramofon TEAC TN-3B, černý

Gramofon TEAC TN-3B, černý Gramofon TEAC TN-3B je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý... více informací »
Gramofon TEAC TN-3B
Značka: TEAC
12 290 Kč
Více informací
Gramofon TEAC TN-3B, černý Gramofon TEAC TN-3B je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý...

Gramofon TEAC TN-3B, černý Gramofon TEAC TN-3B je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový zážitek. TEAC TN-3B je vybaven integrovaným Phono předzesilovačem a Bluetooth vysílačem, pomocí něhož si budete moci pohodlně propojit gramofon se svými bezdrátovými sluchátky, což rozšíří jeho pole působnosti. S-raménko O náhon se stará řemínek. Rychlost otáček je 33 nebo 45 za minutu. S-raménko s otočným ložiskem napomáhá získávat dynamičtější zvuk s lepším rozlišením. Dále S-raménko umožňuje rychlou výměnu přenosek s podporou široké škály jejich hmotností. Kvalitní přenoska Gramofon je vybaven kvalitní přenoskou Audio-Technica AT-VM95E. Hliníkový talíř vyznačující se svou tichostí, má průměr 300 mm. Nechybí zde ani analogové výstupy a k dispozici je i USB pro digitalizaci gramofonových desek. Moderní design Antivibrační MDF deska zajišťuje stabilní základ pro veškeré komponenty, které jsou citlivé na otřesy. Svým elegantním vzhled a jednoduchými křivkami vyhotovených v černé barvě dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Tento neodolatelný produkt Gramofon TEAC TN-3B, černý od značky s dobrým jménem TEAC jde pořídit u nás za výborné peníze. Akční cena od 12 290 Kč.