Gramofon Pro-Ject T1, hnědý

Pro-Ject T1, hnědý Gramofon Pro-Ject T1 je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový... více informací »
Gramofon Pro-Ject T1
Značka: Pro-Ject
9 590 Kč
Více informací
Pro-Ject T1, hnědý Gramofon Pro-Ject T1 je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový...

Pro-Ject T1, hnědý Gramofon Pro-Ject T1 je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový zážitek a to i s omezeným rozpočtem. Gramofon je vyroben z prvotřídních materiálů a svým designem, který je nesen v duchu minimalismu se bude skvěle hodit do každého interiéru. Absolutní přesnost Součástí Pro-Ject T1 je přenoska OM5e s eliptickým diamantovým hrotem, zajišťující dokonale čistý zvuk a vysokou dynamiky. Raménko je vyhotoveno z lehkého hliníku z jednoho kusu a zajišťuje absolutní přesnost přenosu. Kvalita na každém kroku Gramofon se pyšní nejen vysokou kvalitou zpracování, ale i materiály použitými na jeho výrobu. Masivní tělo je zhotoveno bez plastových součástek a dutých míst. Součástí je také těžký antirezonanční talíř, který je vyhotoven ze skla a v kombinaci s účelově zvolenými nožkami tvoří totální izolaci od vnějších otřesů. Stálost zvuku Talíř je poháněn řemínkem, který nabízí manuální nastavení rychlosti otáček za minutu. Tyto dvě možnosti jsou 33 a 45 ot./min. V kombinaci talíř a řemínek tvoří perfektní dvojici, vytvářející stálost zvuku a minimální šum.

Ve slevě tento výrobek Gramofon Pro-Ject T1, hnědý od výrobce se skvělou pověstí Pro-Ject můžete získat u nás nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně za 9 590 Kč.