Gramofon Pro-Ject T1, černý

Pro-Ject T1, černý Gramofon Pro-Ject T1 je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový... více informací »
Gramofon Pro-Ject T1
Značka: Pro-Ject
8 631 Kč
Více informací
Pro-Ject T1, černý Gramofon Pro-Ject T1 je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový...

Pro-Ject T1, černý Gramofon Pro-Ject T1 je skvělou volbou pro každého fanouška vinylu, který si chce vychutnat dokonalý zvukový zážitek a to i s omezeným rozpočtem. Gramofon je vyroben z prvotřídních materiálů a svým designem, který se nese v duchu minimalismu, se bude skvěle hodit do každého interiéru. Absolutní přesnost Součástí Pro-Ject T1 je přenoska OM5e s eliptickým diamantovým hrotem, zajišťující dokonale čistý zvuk a vysokou dynamiky. Raménko je vyhotoveno z lehkého hliníku a zajišťuje absolutní přesnost přenosu. Kvalita po všech směrech Gramofon se pyšní nejen vysokou kvalitou zpracování, ale i prvotřídními materiály použitými na jeho výrobu. Masivní tělo je zhotoveno bez plastových součástek a dutých míst. Součástí je také těžký antirezonanční talíř, který je vyhotoven ze skla a v kombinaci s účelově zvolenými nožkami tvoří totální izolaci od vnějších otřesů. Dokonalá dvojice Talíř je poháněn řemínkem, který nabízí manuální nastavení rychlosti otáček za minutu. Tyto dvě možnosti jsou 33 a 45 ot./min. Kombinace řemínek a talíř je perfektní dvojice, vytvářející stálost zvuku a minimální šum.

Vysoce kvalitní kus Gramofon Pro-Ject T1, černý od dodavatele zboží Pro-Ject snadno pořídíte momentálně za skvělou cenu! Nyní můžete mít za 8 631 Kč.