Gramofon Crosley C62, hnědý

Bluetooth přehrávání Gramofon se dvěma reproduktory, který má dvě nastavitelné rychlosti (33 1/3 a 45), se snadno používá. Jeho... více informací »
Gramofon Crosley C62
Značka: Crosley
5 691 Kč
Více informací
Bluetooth přehrávání Gramofon se dvěma reproduktory, který má dvě nastavitelné rychlosti (33 1/3 a 45), se snadno používá. Jeho...

Bluetooth přehrávání Gramofon se dvěma reproduktory, který má dvě nastavitelné rychlosti (33 1/3 a 45), se snadno používá. Jeho luxusní design vás jistě zaujme na první pohled. Velkou předností je řemenový pohon a možnost bezdrátového připojení zařízení přes Bluetooth. Plná výbava Hlasitost se nastavuje nezávislým ovladačem. Gramofon je vybaven dvěma reproduktory, výstupem s RCA konektory, vestavěným zesilovačem a bluetooth. Tři rozměry desek Pro přehrávání jsou vhodné desky 7-palcové, 10-palcové a 12-palcové. Užijte si tak svou oblíbenou hudbu v tom nejlepším podání. Často hledaný kus je k dostání lehce tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice audio. Nyní můžete získat zlevněné výrobky z této rubriky za výborné peníze!

Hodně povedený produkt Gramofon Crosley C62, hnědý originál od výrobce Crosley máte možnost koupit právě nyní opravdu výhodně. Nabídka již od 5 691 Kč.