GPS Navigace Navitel E500 5″, Truck, speedcam, 47 zemí, LM

Navitel E500 TMC GPS navigace s mapami 47 států Vydejte se na cesty s GPS navigací NAVITEL E500 TMC, která vás vždy dovede na... více informací »
GPS Navigace Navitel E500 5"
Značka: Navitel
2 390 Kč
Více informací
Navitel E500 TMC GPS navigace s mapami 47 států Vydejte se na cesty s GPS navigací NAVITEL E500 TMC, která vás vždy dovede na...

Navitel E500 TMC GPS navigace s mapami 47 států Vydejte se na cesty s GPS navigací NAVITEL E500 TMC, která vás vždy dovede na správné místo. GPS navigace s magnetickým držákem obsahuje mapy 47 států světa a nechybí jí ani důležité funkce, které každý den využíváte na svých cestách, ať už jde body zájmu (POI) nebo varování před kamerami a radary. Potěší také technologií TMC, která vás bude v reálném čase informovat o dopravních zácpách a omezeních a vytvoří vám alternativní trasu kolem problémových oblastí. Vyhněte se kolonám a omezením Neztrácejte čas popojížděním v kolonách. Automobilová navigace Navitel E500 zaujme moderní technologií Traffic Messaging Channel (TMC), která vás bude v reálném čase informovat o problémových místech na trase a vytvoří vám alternativní cesty k vašemu cíli. Vyhnete se tak dopravním zácpám a omezením a do cíle dorazíte rychleji, než kdy dříve. Magnetický držák Velkou výhodou GPS navigace Navitel E500 TMC je revoluční magnetický držák, jenž bude zároveň doplňovat navigaci energii. V balení naleznete držák s přísavkou pro připevnění k čelnímu sklu, jenž prostřednictvím USB portu snadno připojíte k zapalování. Neuvěřitelně detailní mapy Navigace obsahuje detailní mapy 47 států světa s doživotní aktualizací zdarma. Vysoce detailní mapy zahrnují rozsáhlou databázi bodů zájmu (POI), jako jsou čerpací stanice, parkoviště, obchody, restaurace nebo ubytování. Mapy: Albánie, Andorra, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Kypr, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Řecko, Maďarsko, Island, Ostrov Man, Itálie, Kazachstán, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Severní Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Černá Hora, Holandsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Spojené království, Vatiká Vynikající produkt GPS Navigace Navitel E500 5″, Truck, speedcam, 47 zemí, LM máte možnost pořídit nyní tady u nás v populární kategorii audio. Vyhledejte si ještě ostatní kusy ze zmíněné sekce za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také další zboží od dodavatele Navitel. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt GPS Navigace Navitel E500 5", Truck, speedcam, 47 zemí, LM od známého dodavatele Navitel máte možnost sehnat zrovna dnes skutečně výhodně. Nabídka již od 2 390 Kč.