Gamepad FURY Patriot, k PC

Univerzální Tlačítka, která jsou uspořádána tak, aby vás neomezovala v pohodlí a rychlém přístupu, vám umožní snadno... více informací »
Gamepad FURY Patriot
Značka: Fury
125 Kč
Více informací
Univerzální Tlačítka, která jsou uspořádána tak, aby vás neomezovala v pohodlí a rychlém přístupu, vám umožní snadno...

Univerzální Tlačítka, která jsou uspořádána tak, aby vás neomezovala v pohodlí a rychlém přístupu, vám umožní snadno porážet vaše úhlavní nepřátele. V balení je také uživatelský manuál, abyste lépe porozuměli všem funkcím, které gamepad nabízí. Skvělá ovladatelnost Gamepad je díky osmicestnému ovladači velmi rychlý a hráč získá větší kontrolu nad hrou. Další výhodou je 1,8 m dlouhý a velmi odolný kabel, díky kterému budete moci hrát vaši oblíbenou hru v maximálním pohodlí. Unikátní a oblíbený produkt získáte přímo tu na webu v kategorii notebooky! Nyní si můžete vybrat ještě další výrobky z této známé sekce na pár kliknutí. Tento vyjímečný výrobce Fury vám nabízí skvělé produkty Nakupujte výhoděn u nás! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Fury. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi prodávaný produkt Gamepad FURY Patriot, k PC od společnosti se zárukou kvality Fury lze nakoupit u nás nyní za akční cenu. Aktuálně za 125 Kč.