Fotoalbum pro fotoaparát Fujifilm Instax Mini, modrá

Fotoalbum pro fotoaparát Instax Mini, modré Nenechte své vzpomínky vyblednout. Zařaďte je raději do fotoalba, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit a... více informací »
Fotoalbum pro fotoaparát Fujifilm Instax Mini
Značka: Fuji
332 Kč
Více informací
Fotoalbum pro fotoaparát Instax Mini, modré Nenechte své vzpomínky vyblednout. Zařaďte je raději do fotoalba, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit a...

Fotoalbum pro fotoaparát Instax Mini, modré Nenechte své vzpomínky vyblednout. Zařaďte je raději do fotoalba, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit a oživit si chvíle, na které nechcete zapomenout. Jednoduché, ale praktické řešení Pořiďte si na své fotografie originální fotoalbum, které je přímo určené pro rozměry snímků z Instax Mini. Do kvalitního alba z odolné PU kůže se vleze 108 snímků, takže můžete mít hromadu vzpomínek na jednom místě. Navíc díky kompaktním rozměrům není problém mít album stále u sebe, jelikož se vám vleze i do menší kabelky.

Tento kvalitní a levný produkt Fotoalbum pro fotoaparát Fujifilm Instax Mini, modrá od výrobce se zárukou kvality Fuji máte možnost získat právě zde levně! Teď v akci 332 Kč.