Forma na koláč de Buyer 470628, kulatá s odnímatelným dnem, 28cm

Forma na koláč Kulatá vroubkovaná forma na koláč má díky materiálu ze železa rovnoměrný rozptyl tepla a rovnoměrné pečení.... více informací »
Forma na koláč de Buyer 470628
Značka: De Buyer
809 Kč
Více informací
Forma na koláč Kulatá vroubkovaná forma na koláč má díky materiálu ze železa rovnoměrný rozptyl tepla a rovnoměrné pečení....

Forma na koláč Kulatá vroubkovaná forma na koláč má díky materiálu ze železa rovnoměrný rozptyl tepla a rovnoměrné pečení. Odnímatelné dno zajišťuje snadnou manipulaci. Praktická nepřilnavá forma vám zaručí perfektní vzhled koláčů. Průměr formy 28 cm.Unikátní a oblíbený produkt je dostupný právě teď tady u nás umístěný v kategorii formy na pečení! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka De Buyer má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Vynikající kousek Forma na koláč de Buyer 470628, kulatá s odnímatelným dnem, 28cm od společnosti s úžasnou pověstí De Buyer máte možnost nakoupit zde teď skutečně výhodně. Aktuálně stojí u nás 809 Kč.