Forma na koláč de Buyer 470532, kulatá, 32 cm

Kulatá forma na koláč 32 cm Silná žlábkovaná forma na koláč pro přípravu koláčů nebo quichů. Praktická nepřilnavá forma... více informací »
Forma na koláč de Buyer 470532
Značka: De Buyer
569 Kč
Více informací
Kulatá forma na koláč 32 cm Silná žlábkovaná forma na koláč pro přípravu koláčů nebo quichů. Praktická nepřilnavá forma...

Kulatá forma na koláč 32 cm Silná žlábkovaná forma na koláč pro přípravu koláčů nebo quichů. Praktická nepřilnavá forma zaručuje rovnoměrné pečení. Formu snadno umyjete pod tekoucí vodou, není vhodná do myčky! Na formu nepoužívejte kovové předměty.
Tento designový výrobek Forma na koláč de Buyer je dostupný v pohodě tady a teď na našem webu ve známé sekci formy na pečení. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! Výrobce De Buyer má kvalitní produkty To však není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další produkty od dodavatele De Buyer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Forma na koláč de Buyer 470532, kulatá, 32 cm od dodavatele kvalitních produktů De Buyer naleznete v aktuální nabídce za rozumné peníze. Momentálně k dispozici za 569 Kč.