Fonestar RDT-761HD

Set-top-box Fonestar RDT-761 Užívejte si sledování svých oblíbených pořadů i po přechodu na nový formát vysílání v DVB-T2 s... více informací »
Fonestar RDT-761HD
Značka: Fonestar
699 Kč
Více informací
Set-top-box Fonestar RDT-761 Užívejte si sledování svých oblíbených pořadů i po přechodu na nový formát vysílání v DVB-T2 s...

Set-top-box Fonestar RDT-761 Užívejte si sledování svých oblíbených pořadů i po přechodu na nový formát vysílání v DVB-T2 s kodekem H.265. Set-top-box Fonestar RDT-761 umožňuje příjem televizního vysílání až v HD kvalitě obrazu, nabízí pohodlné ovládání díky menu v češtině a prostřednictvím USB portu umožňuje nahrávání i přehrávání vašich oblíbených televizních pořadů a seriálů. Dva ovladače v balení Zapomeňte na starosti s přechodem na nový formát digitálního pozemního vysílání. Set-top-box Fonestar je vybaven tunerem DVB-T2 s kodekem H.265, díky čemuž vám umožní i nadále sledovat vaše oblíbené televizní programy v HD rozlišení při propojení pomocí HDMI nebo v SD rozlišení přes SCART. Videorekordér a přehrávač Nahrávejte si svoje oblíbené pořady a filmy. Stačí připojit flash disk nebo externí disk do USB portu a pomocí časovače nastavit začátek nahrávání. Set-top-box zároveň umožňuje přehrávat nahrané videa z USB zařízení a elektronický programový průvodce EPG nabízí perfektní přehled o následujícím vysílání.Tento kvalitní a levný kousek dostanete rovnou tu na webu v sekci příjem tv signálu. Nyní můžete najít podobné produkty z této oblíbené kategorie jednoduše online! Tento vyjímečný výrobce Fonestar má k dispozici top zboží. A to je teprve začátek.

Velmi oblíbený výrobek Fonestar RDT-761HD od známého dodavatele Fonestar můžete nakoupit tady teď ve slevě! Nyní získáte od 699 Kč.