Fluorescenční bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter, děrovaná

Bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter Kola jsou bezdušová, takže se nemusíte bát, že se nějak poškodí nekvalitním povrchem.... více informací »
Fluorescenční bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter
Značka: RhinoTech
499 Kč
Více informací
Bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter Kola jsou bezdušová, takže se nemusíte bát, že se nějak poškodí nekvalitním povrchem....

Bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter Kola jsou bezdušová, takže se nemusíte bát, že se nějak poškodí nekvalitním povrchem. Jsou vyrobena z kvalitní směsi, díky které jsou velmi odolné, a zajišťuje dlouhou životnost. Kromě toho optimální tuhost pneumatik mírně zvyšuje dojezd a komfort při používání koloběžky, jelikož už nemusíte kontrolovat nahuštění pneumatik. Kvalitní materiál a instalace Speciální gumový materiál s drážkovaným povrchem poskytuje skvělou odolnost vůči opotřebení. Instalace není úplně snadná a vyžaduje speciální znalosti a zručnost. Doporučujeme svěřit instalaci pneumatiky profesionálům, ale pokud si na to troufnete, tak si ji můžete nainstalovat i doma.

Povedený kus Fluorescenční bezdušová pneumatika pro Xiaomi Scooter, děrovaná od známé kvalitní značky RhinoTech dostanete tady a teď za skvělou cenu. Nabídka již od 499 Kč.