Filtr s aktivním uhlím do odsavače Xavax, 2-dílný set

Filtr s aktivním uhlím do odsavače Xavax, 2ks Skvělým doplňkem k vaší digestoři se stane set filtrů s aktivním uhlím Xavax. Uhlíkový filtr... více informací »
Filtr s aktivním uhlím do
Značka: Xavax
199 Kč
Více informací
Filtr s aktivním uhlím do odsavače Xavax, 2ks Skvělým doplňkem k vaší digestoři se stane set filtrů s aktivním uhlím Xavax. Uhlíkový filtr...

Filtr s aktivním uhlím do odsavače Xavax, 2ks Skvělým doplňkem k vaší digestoři se stane set filtrů s aktivním uhlím Xavax. Uhlíkový filtr zachycuje pachy a výpary a tukový filtr zase mastnoty, a proto zabraňuje usazováním zbytků mastnoty v místnosti a na nábytku. Obsahuje indikátor nasycení, který změní barvu ze šedohnědé na červenou. V tom okamžiku je filtr třeba vyměnit. Filtr si můžete přizpůsobit pro potřeby své konkrétní digestoře zastřihnutím. Tukový filtr splňuje třídu ochrany před ohněm podle ISO 9772 (HF1), uhlíkový filtr zase ISO 9772 (HF2). V balení se nachází 2ks. Rozměry 57×47 cm.

Tento nejprodávanější produkt Filtr s aktivním uhlím do odsavače Xavax, 2-dílný set od společnosti s předním postavením na trhu Xavax snadno najdete momentálně na webu za výhodné peníze. Akční cena již od 199 Kč.