Fén Rowenta Infini Pro CV8722D0, 2200W

Vlasy hebké a lesklé Rowenta Infini Pro vám poskytne snadné vysoušení s oslnivým leskem. Umožňuje vysoušení vlasů rychle a... více informací »
Fén Rowenta Infini Pro CV8722D0
Značka: Rowenta
1 655 Kč
Více informací
Vlasy hebké a lesklé Rowenta Infini Pro vám poskytne snadné vysoušení s oslnivým leskem. Umožňuje vysoušení vlasů rychle a...

Vlasy hebké a lesklé Rowenta Infini Pro vám poskytne snadné vysoušení s oslnivým leskem. Umožňuje vysoušení vlasů rychle a bezpečně každý den. Funkce ionizace snižuje rozlétanost vlasů, redukuje statickou elektřinu a zanechává vlasy lesklé a hebké. Chytré funkce Příkon 2200 W je doplněn inteligentními funkcemi, mezi které patří také individuální nastavení 3 teplot a 2 rychlostí a přináší vám tak naprostou kontrolu nad vaším účesem. Úzký koncentrátor zajistí přesnější styling a funkce studeného vzduchu vám perfektně zafixuje váš upravený účes na dlouhou dobu. Snadné nastavení Díky individuálnímu nastavení teplot a úrovně rychlosti máte nad účesem snadnou kontrolu. Výkonný a účinný Vysoký výkon 2200 W s vysoukou rychlosti proudu až 12 km/h zaručují perfektní účinní fénování. Zářivý lesk Vysoké lesk vašich vlasů máte na dosah ruky. A to díky ionizéru, který redukuje statickou elektřinu a rozlétanost vlasů a zajišťuje tak hebké, hladké a lesklé vlasy. Precizní styling Dokončete váš styling pomocí nástavce s koncentrátorem pro koncentrovaný proud vzduchu,který zajišťuje přesné vysoušení a perfektní výsledky. Difuzér zvětší objem vlasů Vytvarujte si dokonalý vzhled vlasů s maximálním objemem s difuzérem. Jednoduchá výměna nástavců udělá víc, než si myslíte. Jednoduché čištění Odnímatelná mřížka zajišťuje velmi snadnou péči o fén. Fén tak můžete vyčistit a dopřát si tak delší životnost spotřebiče.

Tento oblíbený výrobek Fén Rowenta Infini Pro CV8722D0, 2200W od značky s dobrým jménem Rowenta seženete teď skutečně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 655 Kč.