Fén Revlon RVDR5206E, 1800W

Fén Revlon RVDR5206E Systém duálního proudění vzduchu Profesionální fén na vlasy Revlon Pro Collection Salon disponuje duálním... více informací »
Fén Revlon RVDR5206E
Značka: Revlon
1 564 Kč
Více informací
Fén Revlon RVDR5206E Systém duálního proudění vzduchu Profesionální fén na vlasy Revlon Pro Collection Salon disponuje duálním...

Fén Revlon RVDR5206E Systém duálního proudění vzduchu Profesionální fén na vlasy Revlon Pro Collection Salon disponuje duálním systémem proudění vzduchu. „Vertikální“ směr poskytuje až o 60 % rychlejší sušení a o 70 % větší pokrytí plochy vlasů. Na základě toho jsou vlasy vysušené za extrémně krátký čas a neztrácí na lesku. Samozřejmostí je i klasický směr fénování. Stačí jen otočit hlavu fénu a získáte klasický fén s koncentrátorem. Ionizační péče Vaše vlasy už nebude trápit statická elektřina, díky ionizační technologii. Ta o vaše vlasy bude pečovat a zajistí že budou krásně hladké a lesklé.

Levný produkt Fén Revlon RVDR5206E, 1800W od předního výrobce Revlon máte možnost najít zrovna dneska za báječnou cenu! Aktuálně za 1 564 Kč.