Ext. HDD 3.5'' WD Elements Desktop 8TB USB

Externí disk Elements Desktop 8TB Skvělý externí disk od společnosti Western Digital nese označení WDBWLG0080HBK a slibuje poskytnout vašemu... více informací »
Ext. HDD 3.5'' WD Elements Desktop 8TB
5 254 Kč
Více informací
Externí disk Elements Desktop 8TB Skvělý externí disk od společnosti Western Digital nese označení WDBWLG0080HBK a slibuje poskytnout vašemu...

Externí disk Elements Desktop 8TB Skvělý externí disk od společnosti Western Digital nese označení WDBWLG0080HBK a slibuje poskytnout vašemu počítači či notebooku novou dávku dodatečného místa. Příjemný bonus také představuje i stylový a elegantní vzhled, který z disku dělá perfektní doplněk do domácnosti či kanceláře. Velká kapacita Externí disk disponuje úložným prostorem 8 TB, což je více než dostatečná velikost pro přenášení či zálohování videa, fotografií, dokumentů nebo hudby. Budete tak mít všechno vždy po ruce, kdykoliv si jen vzpomenete. Navíc je kompatibilní se systémem Windows, takže jej stačí jen připojit. Rychlý přenos Disk je pro svoji energetickou náročnost napájen z elektrické sítě a k počítači se připojí přes USB rozhraní. Zároveň však k přenosu nepotřebuje žádný dodatečný software. Stačí připojit k počítači a můžete nahrávat data. Navíc díky generaci USB 3.0 poskytuje až desetinásobné rychlosti. Nahrávání souborů je tak neuvěřitelně rychlé a pohodlné.

Hodně oblíbený produkt Ext. HDD 3.5'' WD Elements Desktop 8TB USB od značky se zárukou kvality Western Digital jednoduše můžete sehnat aktuálně za mimořádně nízkou cenu! Nabídky od 5 254 Kč.