Ext. HDD 2,5'' WD My Passport 2TB USB 3.0. červený

Externí pevný disk WD My Passport 2 TB, červený Malý a lehký disk od společnosti Western Digital bude ideálním úložištěm dat doma i na cestách.... více informací »
Ext. HDD 2
2 230 Kč
Více informací
Externí pevný disk WD My Passport 2 TB, červený Malý a lehký disk od společnosti Western Digital bude ideálním úložištěm dat doma i na cestách....

Externí pevný disk WD My Passport 2 TB, červený Malý a lehký disk od společnosti Western Digital bude ideálním úložištěm dat doma i na cestách. Budete tak mít všechno po ruce, kdy si jen zamanete. Navíc má skutečně dlouhou životnost, takže si můžete být jisti, že s vámi bude skutečně dlouho. Úžasně velká kapacita Zdánlivě drobný externí disk v červeném provedení vás potěší svojí příjemnou kapacitou 2 TB. Budete si tak moci přenášet skutečně velké soubory, kamkoliv jen budete chtít. Své místo najde jak v cestovní tašce, tak i batohu. Neprůstřelné heslo Nebudete se muset obávat, že by se k vašim datům někdo jen tak dostal. My Passport totiž umožňuje si disk zaheslovat pomocí softwaru WD Discovery. To ještě bude chráněno vestavěným 256bitovým hardwarovým šifrováním AES, které bude dostatečnou stěnou, aby bylo vše v maximálním bezpečí. Dobře uchovaná data Abyste měli jistotu, že o svá data jen tak nepřijdete, přijde vhod technologie WD Backup. Můžete si nastavit automatické zálohování vašich dokumentů, fotek a dalších souborů v časovém horizontu, který vám bude vyhovovat. Jednoduché kopírování V balení naleznete kabely SuperSpeed USB, které umožní přesunout vaše data s opravdu parádní rychlostí. Nebudete se tedy muset touto činnosti nikterak zdržovat. Okamžitě vše zkopírujete a neztrácíte čas. Sdílejte své vzpomínky Skvěle spolupracuje s vašimi sociálními sítěmi. Jednoduše tak pošlete vaše data na Facebook, DropBox nebo Google Drive. Se softwarem WD Drive Utility tak budete moci všechno z vašeho My Passport lehce spravovat.

Kvalitní produkt Ext. HDD 2,5'' WD My Passport 2TB USB 3.0. červený pocházející od značky Western Digital jednoduše můžete sehnat zde teď až neuvěřitelně levně! Nabídky již od 2 230 Kč.