Epson 3LCD EB-X06, 3600 Ansi,XGA,4:3

Projektor Epson EB-X06 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři.... více informací »
Epson 3LCD EB-X06
Značka: Epson
11 436 Kč
Více informací
Projektor Epson EB-X06 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři....

Projektor Epson EB-X06 Užívejte si skvělé vizuální zážitky při sledování filmů v pohodlí domova i promítání ostrých prezentací v kanceláři. Přenosný XGA projektor Epson EB-X06 zajišťuje se svým světelným výstupem 3 600 lumenů vysoce kvalitní a jasný obraz plný barev i v dobře osvětlené místnosti, technologie 3LCD vytváří až třikrát jasnější obraz než u konkurenčních projektorů a lampový zdroj zaujme neuvěřitelnou životností až 18 let. Zážitky ve špičkové kvalitě Ať už dáváte přednost domácí zábavě při sledování filmů ve vysokém rozlišení, nebo prezentaci dokumentů v kanceláři, XGA projektor vám zásluhou technologie 3LCD zajistí působivé vizuální zážitky ve výjimečné kvalitě obrazu s ostrými detaily a živými barvami. Díky světelnému výstupu 3 600 lumenů zůstává obraz jasný i v dobře osvětlené místnosti. Životnost až 18 let Projektor Epson zaujme až neuvěřitelně dlouhou životností zásluhou svého kvalitního provedení. Lampový zdroj zajišťuje dlouhou životnost až 18 let při běžném používání. Snadno přenosné provedení Abyste se mohli bavit sledováním filmů na chatě, nebo využít prezentaci na firemní cestě, je projektor Epson snadno přenosný a zaujme jednoduchým nastavením obrazu. Pro připojení dalších zařízení jsou k dispozici HDMI vstupy, nebo bezdrátové Wi-Fi rozhraní, které umožňuje sdílení obsahu vašeho mobilního telefonu pomocí aplikace iProjection.

Unikátní a oblíbený kousek Epson 3LCD EB-X06, 3600 Ansi,XGA,4:3 od přední společnosti Epson snadno můžete pořídit zde teď výhodně. Aktuálně v akci od 11 436 Kč.