Emos ZQ3228 LED žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ3228 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 40W žárovku a... více informací »
Emos ZQ3228 LED žárovka Classic Candle
Značka: Emos
89 Kč
Více informací
LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ3228 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 40W žárovku a...

LED žárovka pro vaši úsporu LED žárovka ZQ3228 od české společnosti EMOS bez problémů nahradí klasickou 40W žárovku a spolehlivě tak prozáří vaši místnost. Neutrální bílá barva se vám bude hodit do místností, které neslouží jen k odpočinku, ale ve kterých trávíte čas i aktivně, se svoji svítivostí dokonale osvětlí váš prostor. Její životnost je až 30 tisíc hodin, takže nemusíte mít obavy, že ji budete měnit příliš často. Žádaný produkt jde sehnat právě teď tu na našich stránkách zařazený v sekci led žárovky. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze!

Tento unikátní výrobek Emos ZQ3228 LED žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá od dodavatele se skvělou pověstí Emos pořídíte právě teď v akci. Nyní za akční cenu 89 Kč.