Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální bílá

Design a LED technologie Oživte svůj příbytek skleněnou filamentovou žárovkou, která se bude vyjímat v každém lustru nebo lampě... více informací »
Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální
Značka: Emos
111 Kč
Více informací
Design a LED technologie Oživte svůj příbytek skleněnou filamentovou žárovkou, která se bude vyjímat v každém lustru nebo lampě...

Design a LED technologie Oživte svůj příbytek skleněnou filamentovou žárovkou, která se bude vyjímat v každém lustru nebo lampě díky svému retro provedení. Žárovka je vybavena LED technologií, tudíž se můžete radovat z velké porce světelné účinnosti (132 lm/W) a velice nízké spotřeby elektrické energie. Nízká spotřeba Díky patici E27 máte téměř vyhráno, protože žárovku našroubujete do většiny svítidel, kterými se doma obklopujete. Navíc nízká spotřeba a životnost 25 000 hodin dělá ze žárovky parťáka na celý den i noc. Proto žárovku využijete tam, kde svítíte nejčastěji.

Tento velmi oblíbený produkt Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální bílá od přední společnosti Emos najdete na našich stránkách za nejnižší cenu. Ceny od 111 Kč.