Elektrický zastřihovač vlasů Philips řady 3000 HC3510/15

Technologie Trim-n-Flow Nový, inovativní hřeben je navržen tak, aby zabraňoval zaseknutí vlasů v zastřihovači. Takže můžete... více informací »
Elektrický zastřihovač vlasů Philips řady
Značka: Philips
699 Kč
Více informací
Technologie Trim-n-Flow Nový, inovativní hřeben je navržen tak, aby zabraňoval zaseknutí vlasů v zastřihovači. Takže můžete...

Technologie Trim-n-Flow Nový, inovativní hřeben je navržen tak, aby zabraňoval zaseknutí vlasů v zastřihovači. Takže můžete zastřihovat vlasy od začátku až do konce bez přerušování. Jednoduché ovládání Pomocí nastavitelného hřebenu můžete jednoduše zvolit a zajistit požadovanou délku. K dispozici je 13 nastavení délky od 0,5 do 23 mm, přičemž mezi jednotlivými délkami jsou přesně 2 mm. Nebo můžete hřeben sejmout a vytvořit velmi krátký sestřih 0,5 mm. Břity s dvojitým ostřím Zvládněte jakýkoli typ vlasů díky výkonu naší pokročilé technologie DualCut: inovativní oboustranná střihací jednotka, která vlasy zastřihuje dvakrát rychleji než jednostranný břit. Samoostřicí ocelové břity Samoostřicí ocelové břity mají neuvěřitelně dlouhou životnost. Dokonce po 5 letech holí stejně jako první den Snadné čištění Stačí klapnutím vyjmout odnímatelnou hlavu a rychle uvolnit a omýt břity.

Zlevněný kousek Elektrický zastřihovač vlasů Philips řady 3000 HC3510/15 od společnosti s předním postavením na trhu Philips lze pořídit již dnes levně. Nyní pořídíte od 699 Kč.