Elektrický set pro uchování nedopitých lahví vína Prestigio

Sada na konzervaci vína Prestigio PWA103APSRB Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? Zařaďte mezi své domácí spotřebiče... více informací »
Elektrický set pro uchování nedopitých
Značka: Prestigio
1 131 Kč
Více informací
Sada na konzervaci vína Prestigio PWA103APSRB Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? Zařaďte mezi své domácí spotřebiče...

Sada na konzervaci vína Prestigio PWA103APSRB Chcete, aby vám načatá lahev vína v lednici nezvětrala? Zařaďte mezi své domácí spotřebiče Elektrický set pro uchování nedopitých lahví vína značky Prestigo. Tuto sadu využijete v domácích podmínkách, ale také ve vaší restauraci či baru. Obsahuje vakuovou pumpu a zátky na běžné víno i šampaňské. Na zátkách přijde vhod možnost zaznamenání času uzavření. Automatická vakuová pumpa Díky této pumpě vám vydrží otevřená láhev v lednici až týden. Stačí odsát vzduch. Pumpa má zabudovanou baterii a můžete ji nabíjet za pomoci konektoru typu C. Vakuová zátka s datem Vakuová zátka udrží víno déle čerstvé. Zátka navíc umožňuje zaznamenat čas opětovného uzavření, takže snadno pohlídáte datum trvanlivosti. Zátka na šampaňské Speciální zátka na šampaňské a jiné druhy šumivých vín drží opravdu pevně. Zařídí tak, aby bublinky z nápoje nevyšuměly. Dárkové balení Sadu dostanete v dárkovém balení. Bude tak stylovým dárkem pro milovníka vína. Jednoduchý čistý design zapadne do každého interiéru.

Tento kvalitní a levný produkt Elektrický set pro uchování nedopitých lahví vína Prestigio od dodavatele zboží Prestigio jednoduše můžete sehnat právě teď v nabídce za výprodejovou cenu! Momentálně v akci za 1 131 Kč.