Elektrický provzdušňovač vína Prestigio

Provzdušňovací dávkovač na víno Prestigio PWA104ASB Sháníte dárek pro milovníka vína? Tento dávkovač nasadíte na hrdlo lahve a můžete tak víno... více informací »
Elektrický provzdušňovač vína Prestigio
Značka: Prestigio
1 131 Kč
Více informací
Provzdušňovací dávkovač na víno Prestigio PWA104ASB Sháníte dárek pro milovníka vína? Tento dávkovač nasadíte na hrdlo lahve a můžete tak víno...

Provzdušňovací dávkovač na víno Prestigio PWA104ASB Sháníte dárek pro milovníka vína? Tento dávkovač nasadíte na hrdlo lahve a můžete tak víno servírovat stylově. Navíc víno během nalévání provzdušní, což zvýrazní jeho chuť. Své využití najde v domácnosti každého milovníka vína, stejně jako v restauraci či baru. Plný buket vína Během rozlévání vžene provzdušňovač do vína kyslík, čímž zvýrazní všechny jeho chutě. Můžete si tak užít veškerou paletu chutí skrytých ve víně. Snadné použití Dávkovač stačí nasadit a můžete ho hned použít. Lahev s nasazeným dávkovačem chrání víno před zvětráním. Teleskopickou trubičku dávkovače navíc můžete přizpůsobit hloubce lahve. Pohon na baterie Provzdušňovací dávkovač napájí 4 AAA baterie, které jsou součástí balení. Pokud dávkovač zrovna nepoužíváte, odložíte ho do praktického stojánku. Dárkové balení Výrobek dostanete v dárkovém balení. Bude tak stylovým dárkem pro milovníka vína. Jednoduchý a moderní design zapadne do každého interiéru.

Akční produkt Elektrický provzdušňovač vína Prestigio značky Prestigio jde nakoupit právě teď za super cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 131 Kč.