Duální kamera do auta Navitel R700 FullHD, GPS, WiFi, 170°

Navitel R700 Duální autokamera s GPS Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest s duální autokamerou Navitel R700 GPS Dual. Díky... více informací »
Duální kamera do auta
Značka: Navitel
2 490 Kč
Více informací
Navitel R700 Duální autokamera s GPS Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest s duální autokamerou Navitel R700 GPS Dual. Díky...

Navitel R700 Duální autokamera s GPS Pořiďte si špičkové záznamy ze svých cest s duální autokamerou Navitel R700 GPS Dual. Díky vysoce kvalitnímu Full HD rozlišení při rychlosti 30 snímků za sekundu zaznamenáte na svých cestách každý detail, poslouží jako digitální tachometr a s vestavěnou GPS získáte aktualizované informace o rychlostních kamerách. Špičková kvalita záznamů Na záběrech ze svých cest nyní rozpoznáte každý detail. Špičkový senzor SONY IMX307 a 4vsrtvá skleněná čočka umožňují zaznamenávat vysoce kvalitní záběry ve Full HD rozlišení (1920 x 1080 px) s rychlostí 30 fps s panoramatickým úhlem záběru 170°, takže zaznamená nejen to, co se děje před vámi, ale i na vedlejších pruzích nebo krajnici. Bezpečí na cestách Navitel R700 kombinuje vedle autokamery i funkce digitálního měřiče rychlosti a GPS. Zásluhou vestavěné GPS navíc získáte aktualizované informace o rychlostních kamerách a rizikových úsecích. Kamera vás navíc bude vizuálními a zvukovými upozorněními varovat na blížící se kamery. Praktická mobilní aplikace Snadné a pohodlné ovládání kamery, formátování SD karty nebo prohlížení pořízených fotografií a videí přináší mobilní aplikace Navitel DVR Center. Zároveň umožní jednoduše ukládat soubory do svého telefonu a sdílet je na sociálních sítích. Dvě kamery Součástí balení je vedle přední i zadní kamera odolná vůči vlhkosti s možností připevnění zvenčí vozidla k rámečku poznávací značky. Kamera vypomůže zejména při couvání a parkování. Vestavěný G-senzor Díky nárazovému G-senzoru budete mít vždy jistotu, že kamera uchová záběry z kolize nebo ostrého manévru. G-senzor ve chvíli, kdy zaznamená náraz či prudkou změnu směru uzamkne záznam proti přepsání a vy tak budete mít k dispozici jasný důkaz o viníkovi. Jako bonus licence Navitel Navigator Pokud si pořídíte autokameru, dostanete jako dárek poukaz s 12měsíčním licenčním klíčem, umožňujícím instalaci aplikace Navitel Navigator s mapami 43 evropských zemí, Ruska nebo Ukrajiny. Tento žádaný kus Duální kamera do auta Navitel R700 FullHD, GPS, WiFi, máte možnost dostat snadno tu na webu v rubrice audio. Nyní můžete najít parádní produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci.

Neodolatelný produkt Duální kamera do auta Navitel R700 FullHD, GPS, WiFi, 170° pocházející od značky Navitel pohodlně dostanete zde teď právě trvale výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 2 490 Kč.