Držák WG stolní, stříbrný

Stojánek na mobilní telefon Winner Group Užijte si pohodlné sledování filmů nebo videohovory s přáteli prostřednictvím svého mobilního telefonu s... více informací »
Držák WG stolní
Značka: Winner Group
899 Kč
Více informací
Stojánek na mobilní telefon Winner Group Užijte si pohodlné sledování filmů nebo videohovory s přáteli prostřednictvím svého mobilního telefonu s...

Stojánek na mobilní telefon Winner Group Užijte si pohodlné sledování filmů nebo videohovory s přáteli prostřednictvím svého mobilního telefonu s kovovým univerzálním stojánkem Winner Group. Stojánek určený na stůl vám umožní umístit svůj mobilní telefon o úhlopříčce od 4“ do 8“ do libovolného úhlu pro maximální pohodlí při sledování obsahu nebo práci. Stylové provedení a dlouhá životnost Stojánek zaujme stylovým provedením z broušeného hliníku, který mu nejenže dodává na eleganci, ale současně i zvyšuje jeho odolnost. Silikonová horní část pak zabraňuje poškrábání vašeho telefonu, který navíc můžete díky otvoru na kabel ve stojánku i dobíjet.

Kvalitní a levný výrobek Držák WG stolní, stříbrný od populární značky Winner Group máte možnost koupit tady nyní ve výhodné akci. Nyní za akční cenu 899 Kč.