Držák TV Stell SHO3600 MK2, 30″-60″, 60kg, kloubový

Výsuvná polohovatelná konstrukce Kvalitní výsuvný polohovatelný držák na televizi od společnosti Stell určený pro různé typy... více informací »
Držák TV Stell SHO3600 MK2
Značka: Stell
1 205 Kč
Více informací
Výsuvná polohovatelná konstrukce Kvalitní výsuvný polohovatelný držák na televizi od společnosti Stell určený pro různé typy...

Výsuvná polohovatelná konstrukce Kvalitní výsuvný polohovatelný držák na televizi od společnosti Stell určený pro různé typy úhlopříček jistě přivítáte v případě, že budete chtít ušetřit místo ve vašem domě či bytě. Potom bude přesně pro vás nástěnný držák SHO3600, který budete moci nastavit do požadované pozice, díky možnosti naklápění dopředu i dozadu a zároveň s možností natáčení do stran. Kvalitní provedení s mnoha možnostmi Na držák můžete umístit televizi o maximální hmotnosti 60 kg, což bude stačit pro tradiční střední velikosti televizí. Držák vám zároveň nebude příliš vyčnívat do prostoru, protože má minimální odstup od zdi 6 cm. Zatímco pokud budete potřebovat televizi více vysunout, tak vás určitě potěší, že maximální odsun od zdi je až 47,3 cm. Dále vás zaujme svoji kvalitní konstrukcí v černém provedení a taktéž pojistkou, kterou obsahuje proti případnému vysazení.
Ve slevě tento výrobek seženete právě teď tu na našich stránkách ve známé kategorii držáky tv! Prozkoumejte podobné produkty z této oblíbené sekce za super ceny! Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Stell. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Stell představuje vysoce kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Hodně povedený produkt Držák TV Stell SHO3600 MK2, 30"-60", 60kg, kloubový od výrobce Stell pohodlně pořídíte zrovna dnes opravdu levně. Teď v akci 1 205 Kč.