Držák na kolo SWISSTEN BM1

Držák na kolo/motorku Swissten BM1 Kovový držák Swissten BM1 je určen pro uchycení mobilního telefonu o úhlopříčce od 4“ do 7“ na řídítka... více informací »
Držák na kolo SWISSTEN
Značka: Swissten
399 Kč
Více informací
Držák na kolo/motorku Swissten BM1 Kovový držák Swissten BM1 je určen pro uchycení mobilního telefonu o úhlopříčce od 4“ do 7“ na řídítka...

Držák na kolo/motorku Swissten BM1 Kovový držák Swissten BM1 je určen pro uchycení mobilního telefonu o úhlopříčce od 4“ do 7“ na řídítka vašeho kola, elektrokola, motorky nebo čtyřkolky. Díky svému provedení z hliníku nabízí nejen stylový vzhled, ale hlavně zvýšenou odolnost ideální pro jízdy po nerovné silnici. Široké rozpětí čelistí Chcete využívat svůj smartphone jako GPS navigaci při vašich dobrodružných cestách na kole nebo motorce? Stačí jej uchytit do držáku Swissten BM1, který pomocí velkých čelistí pojme smartphony s úhlopříčkou od 4“ do 7“ o šířce 55 – 100 mm. Kvalitní provedení z hliníku Držák nabízí odolné provedení z hliníku, které mu nejenže dodává na eleganci, ale hlavně nabízí odolnost důležitou na vašich cestách. Ve spojení s prodlouženým spodkem čelistí tak budete mít jistotu, že váš smartphone bude v bezpečí i při rychlé jízdě po nerovných cestách.

Exkluzivní kus Držák na kolo SWISSTEN BM1 od známého předního výrobce Swissten snadno získáte aktuálně na webu za výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 399 Kč.