Držák do auta WG25 teleskopický, černá

Držák na mobil do auta Winner Group WG25 Spolehlivý držák do auta Winner Group se stane ideálním pomocníkem pro uchycení vašeho mobilního telefonu... více informací »
Držák do auta WG25
Značka: Winner Group
349 Kč
Více informací
Držák na mobil do auta Winner Group WG25 Spolehlivý držák do auta Winner Group se stane ideálním pomocníkem pro uchycení vašeho mobilního telefonu...

Držák na mobil do auta Winner Group WG25 Spolehlivý držák do auta Winner Group se stane ideálním pomocníkem pro uchycení vašeho mobilního telefonu při jízdě autem. Držák s teleskopickou částí, zajišťující polohování o 360 °, umožňuje umístění vašeho telefonu do ideálního úhlu, díky čemuž je možné jej při jízdě využívat například jako GPS navigaci. Možnost 360° rotace Univerzální držák WG25, se snadnou instalací na čelní sklo automobilu, zajišťuje pomocí svých roztahovacích čelistí umístění libovolného zařízení s hloubkou od 5,8 mm do 8,5 mm. Jednoduše tak do něj můžete uchytit například váš mobilní telefon, jenž je posléze možné polohovat prostřednictvím teleskopické části a navolit si tak ideální úhel pro sledování.

Tento kvalitní a levný produkt Držák do auta WG25 teleskopický, černá od známé kvalitní značky Winner Group pohodlně pořídíte u nás za nejnižší cenu. Výhodně za 349 Kč.