Držák do auta SWISSTEN T1-OP

Držák na opěrku hlavy Swissten T1-OP Hledáte držák na telefon nebo tablet s upevněním na opěrku sedadla, který pomůže zabavit vaše děti při... více informací »
Držák do auta SWISSTEN
Značka: Swissten
309 Kč
Více informací
Držák na opěrku hlavy Swissten T1-OP Hledáte držák na telefon nebo tablet s upevněním na opěrku sedadla, který pomůže zabavit vaše děti při...

Držák na opěrku hlavy Swissten T1-OP Hledáte držák na telefon nebo tablet s upevněním na opěrku sedadla, který pomůže zabavit vaše děti při dlouhých cestách autem? Čelisťový držák Swissten S-Grip T1-OP je nezbytností pro všechny rodiče, kteří si chtějí užít klidné cesty i s malými dětmi. Zajišťuje totiž snadné uchycení telefonu nebo tabletu a současně umožňuje jeho natočení v rozsahu 360°. Uchycení telefonu nebo tabletu Zejména při delších cestách autem je zapotřebí zabavit vaše děti na zadním sedadle. S tím vám pomůže právě držák Swissten, který zajišťuje snadné uchycení telefonu nebo tabletu o úhlopříčce do 10“ na opěrku hlavy, díky čemuž se vaše děti mohou zabavit během cest sledováním videí nebo hraním her. Jednoduchá instalace Držák umožňuje snadné připevnění na opěrku hlavy pomocí mechanického systému a jeho čelisti s rozsahem až 185 mm bezpečně udrží tablet i při jízdě po nerovnostech. Lze přitom skrze ně protáhnout nabíjecí kabel. Variabilní kloub pak zajišťuje snadné natočení tabletu v rozmezí 360 °.

Tento exkluzivní výrobek Držák do auta SWISSTEN T1-OP od přední společnosti Swissten jde získat zrovna dneska za výborné peníze! Levně za cenu 309 Kč.