Držák do auta Aligator HA08 do ventilace, magnetický

Univerzální držák do větrací mřížky Hledáte možnost, jak uchytit v autě váš mobilní telefon bez lepení držáku na přední... více informací »
Držák do auta Aligator HA08
Značka: Aligator
142 Kč
Více informací
Univerzální držák do větrací mřížky Hledáte možnost, jak uchytit v autě váš mobilní telefon bez lepení držáku na přední...

Univerzální držák do větrací mřížky Hledáte možnost, jak uchytit v autě váš mobilní telefon bez lepení držáku na přední sklo? Univerzální držák do auta Aligator HA08 stačí jednoduše zasunout do větrací mřížky a pomocí kovového plíšku, který zasunete pod ochraný kryt telefonu, připevníte váš chytrý telefon na držák. 4 extra silné magnety udrží mobilní telefon i při vysokých rychlostech a nerovnostech vozovky. Často hledaný produkt Držák do auta Aligator HA08 do ventilace, magnetický jde nakoupit přímo tady na našich stránkách ve známé kategorii pro mobily. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu! Tato vyjímečná značka Aligator dodává prvotřídní produkty Náš sortiment je široký, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Aligator. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Držák do auta Aligator HA08 do ventilace, magnetický od přední společnosti Aligator můžete najít u nás teď až neuvěřitelně levně. Stojí teď u nás 142 Kč.