Dotykový monitor Asus VT229H (90LM0490-B01170)

Snadno přenosný monitor Dotykový monitor Asus VT229H kombinuje desetibodovou dotykovou technologii s vynikající kvalitou obrazu, širokou konektivitou,... více informací »
Dotykový monitor Asus VT229H
Značka: ASUS
6 163 Kč
Více informací
Snadno přenosný monitor Dotykový monitor Asus VT229H kombinuje desetibodovou dotykovou technologii s vynikající kvalitou obrazu, širokou konektivitou,...

Snadno přenosný monitor Dotykový monitor Asus VT229H kombinuje desetibodovou dotykovou technologii s vynikající kvalitou obrazu, širokou konektivitou, odolností a skvělou ergonomií. Nabídne vám 21,5″ IPS displej s jemným rozlišením Full HD, který se vyznačuje širokými pozorovacími úhly a reálným zobrazením barev. Těšit se můžete na snadné ovládání, tenké rámečky, rychlou 5ms odezvu, technologie chránící váš zrak nebo třeba na podporuje dotykových gest (zvětšení, přesunutí, otočení a další). Tenké rámečky Díky tenkým rámečkům můžete připojit více monitorů Asus VT229H vedle sebe a vytvořit tak jednu velkou dotykovou plochu, která vás dokonale pohltí. Bez zbytečného blikání Obyčejné monitory obvykle problikávají rychlostí 200 snímků za sekundu, což je sice pro oko nepostřehnutelné, ale po čase může způsobovat únavu. Technologie Flicker-Free toto blikání značně redukuje a poskytuje tak příjemnější zážitek ze sledování displeje. Kromě toho je monitor Asus vybaven také technologií ASUS Eye Care, která odfiltrovává škodlivé modré záření a chrání tak váš zrak.

Tento neodolatelný produkt Dotykový monitor Asus VT229H (90LM0490-B01170) originál od výrobce ASUS jde koupit tady a teď za výhodné peníze. Za bezkonkureční cenu 6 163 Kč.